Треньорът на Барселона Шави Ернандес каза, че вече е приел факта, че каталунският клуб все още не е "преодолял" напускането на Лионел Меси в Пари Сен Жермен, въпреки че е минала повече от година.

“Няма да преживеем напускането на Меси, защото той е най-добрият футболист в историята. Сега обаче имаме някои други футболисти, които са готови да създадат история, но няма да е лесно", каза Шави.

Няма съмнение, че миналият сезон Барселона се бореше без Меси и остана без трофей, но това лято клубът привлече седем нови играчи, включително Роберт Левандовски, Жил Кунде и Рафиня, в опит да възвърне статута си на елитен европейски клуб. Левандовски вече има 8 попадения в 5 мача, а вчера Барса победи чешкия клуб Виктория Пилзен с убедителното 5:1 на старта на Шампионската лига.

Кадис се закани по много любопитен начин на Барселона (ВИДЕО)

Шави изтъкна положителното влияние на Левандовски

Шави взе новите в групата за Кадис

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS