Скандал и на Суперкласико - първо признаха гол Ривър, а после му го отмениха (ВИДЕО)

На стадион „Марио Кемпес“ в Кордоба, в четвъртфиналите на Купата на лигата на Аржентина, най-големите съперници Ривър Плейт и Бока Хуниорс се изправиха в Суперкласико, най-ожесточеното градско дерби в света.

Докато "Ел Класико" се игра в Испания, Ривър и Бока играха в Аржентина и Бока спечели с 3:2.

Мачът бе белязан от скандален момент в началото на втората част. Ривър не получи гол. Първо съдията реши да признае гола, след това дойде реакция от ВАР стаята и голът беше отменен. В Аржентина технологията за голове не се използва, така че кадрите на забавен каданс показват дали е отбелязан гол или не.

Голът беше отменен при резултат 1:1, а след това Бока триумфира с 3:2.