Славия почете паметта на двете деца от своята школа, които загинаха при тежката катастрофа на магистрала „Тракия“.

Малките футболисти, родени през 2017 година, бяха почетени пред стадион „Александър Шаламанов“ на 25 юни вечерта.

Футболистите на Славия запалиха свещ в памет на загиналите деца от школата

Пред дома на „белите“ дойдоха и от ЦСКА, в лицето на Петър Занев, който постави венец в памет на дечицата. От Локомотив София също почетоха паметта на "белите" таланти. 

Децата от набор 2017 пък се събраха пред един от тренировъчните терени, където също бяха поставени цветя и предмети в памет на двете деца. 

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS