Жозе Моуриньо изживява трудни моменти на новото си работно място във Фенербахче. Истанбулският гранд отпадна от Лил в квалификациите на Шампионската лига, а в първенството пропиля два гола аванс и завърши 2:2 в гостуването на водения от Станимир Стоилов тим на Гьозтепе.
След двубоя в Измир Моуриньо бе много по-смирен от обикновено и дори определи себе си като „непознатия“, визирайки липсата си на познания и опит за турското първенство, като бе категоричен, че той трябва да се приспособи към шампионата, а шампионата към него.
„Аз съм този, който е нов. Аз съм непознатия. Няма да мога да променя света. Трябва да се адаптирам. Не съм магьосник, имам опит“, каза водилият куп грандове Моуриньо, който преди години нарече себе си Специалния, но сега се определи като Непознатия.
„Страстта, любовта и ентусиазмът тук съвпадат напълно с моята страст към футбола. Освен това има други неща, които не мога да контролирам, те са свързани с културата“, добави Жозе Моуриньо.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS