Манчестър Юнайтед победи с 3:1 като гост Тотнъм в дербито от 31-ия кръг на Висшата лига.

„Червените дяволи“ успяха да стигнат до трите точки след обрат, който бе осъществен през второто полувреме.

Детайлът, който беляза мача се случи в 35-ата минута, когато гол на Единсон Кавани не бе зачетен. Тогава съдията разгледа ситуацията с ВАР и анулира попадението, защото Скот МакТоминей закачи Сон с ръка, преди голът да бъде отбелязан.

Сон се затъркаля на терена, сякаш беше много сериозно удар, а Оле Гунар Солскяер коментира това по интересен начин след мача.

„Играта я няма, абсолютно я няма. Грешка е да се преразглежда ситуацията, защото целта е ясна. Не бива да се заблуждаваме по този начин. Ако синът ми остане да лежи така три минути, то той няма да получи нищо за ядене“, каза Солскяер, намеквайки, че контактът между МакТоминей и Сон е бил минимален.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS