Спартак Пд победи Марица в последната си контрола

Спартак Пловдив победи местния Марица с 1:0 в последната си контрола преди подновяването на сезона в Югоизточната Трета лига.

"Сините" поведоха още в 15-ата минута. Георгиев намери Кодуков в наказателното поле и той със силен удар се разписа. Последваха нови силни минути за Спартак, но с пропуски се отличиха Кодуков и Георги Георгиев. След почивката "сините" продължиха да натискат съперника си, но не успяха да стигнат до втори гол.

Следващата седмица Спартак ще посрещне Хасково в първия си официален мач за годината. Двубоят е от 14:00 часа на стадион "Тодор Диев".