Спортът по ТВ на 1 декември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 1 декември
10:00 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ: Световна купа, Рука, Евроспорт
10:25 ТЕНИС НА МАСА: Световна купа, мъже, Китай, Евроспорт 2
11:00 СКИ БЯГАНЕ: Световна купа, Рука, Евроспорт
11:30 ГОЛФ: Европейски тур, 4 кръг, MaxSport2
12:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ПЪРВА ЛИГА: Локо Пд - Арда, Диема спорт
12:20 СКИ БЯГАНЕ: Световна купа, Рука, Евроспорт
12:30 КОЛОЕЗДЕНЕ НА ПИСТА: Световна купа, Хонгконг
13:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Севиля - Леганес, MaxSport4
13:15 ФУТБОЛ, ХОЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Твенте - Аякс, MaxSport1
13:15 БИАТЛОН: Световна купа, Йостерсунд, Евроспорт
13:30 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Ювентус - Сасуоло, MaxSport3
14:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ПЪРВА ЛИГА: Витоша - Дунав, Нова спорт
14:45 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ: Световна купа, Рука, Евроспорт
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Атлетик Б - Гранада, MaxSport4
15:10 ФОРМУЛА 1: Гран При на Абу Даби, Диема спорт
15:40 СКИ СКОВОВЕ: Световна купа, Рука, Евроспорт
16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Норич - Арсенал, Диема спорт 2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Парма - Милан, MaxSport1
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Лацио - Удинезе, MaxSport2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Интер - СПАЛ, MaxSport3
16:30 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Борусия М - Фрайбург, Евроспорт 2
16:45 БИАТЛОН: Световна купа, Йостерсунд, Евроспорт
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Еспаньол - Осасуна, MaxSport4
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ФА КЪП: Транмиър - Чичестър, Нова спорт
17:45 СКИ СКОВОВЕ: Световна купа, Рука, Евроспорт
17:55 БАСКЕТБОЛ, НБЛ: Левски Лукойл - Академик Бултекс, БНТ3
18:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ПЪРВА ЛИГА: ЦСКА - Лудогорец, Диема спорт
18:05 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Рен - Сент Етиен, Ринг
18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Манчестър Юн - Астън Вила, Диема спорт 2
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Наполи - Болоня, MaxSport3
19:00 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Волфсбург - Вердер, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Хетафе - Леванте, MaxSport4
19:30 БАСКЕТБОЛ, ИСПАНИЯ: Сарагоса - Реал Мадрид, Нова спорт
19:50 АЛПИЙСКИ СКИ: Световна купа, Килингтън, Евроспорт
20:51 СНУКЪР: UK шампионат, Йорк, Евроспорт 2
21:00 ФУТБОЛ, ХОЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Емен - ПСВ, MaxSport1
21:00 АЛПИЙСКИ СКИ: Световна купа, Лейк Луис, Евроспорт
21:05 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ, СП: Среща за 3-4 място, БНТ3
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Верона - Рома, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Атлетико М - Барселона, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Монако - ПСЖ, MaxSport4
22:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД: Минесота - Далас, MaxSport2
22:50 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ, СП: Финал, БНТ3
23:00 БАСКЕТБОЛ, НБА: ЛА Лейкърс - Далас Маверикс, Диема спорт
 

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още