Спортът по ТВ на 1 февруари

dsport.bg

Спортът по ТВ на 1 февруари
08:00 ТЕНИС, AUSTRALIAN OPEN: Инвалидни колички, жени, финал, Евроспорт
09:20 СКИ СКОКОВЕ, СК: Състезание, Сапоро, Евроспорт 2
10:30 ТЕНИС, AUSTRALIAN OPEN: Жени, финал, Евроспорт
11:15 СКИ, СК: Спускане, жени, Роза Хутор, Евроспорт 2
11:30 ГОЛФ: Европейски тур, 2 кръг, MaxSport2
12:00 СКИ, СК: Спускане, мъжи, Гармиш, Евроспорт 2
13:15 ТЕНИС, AUSTRALIAN OPEN: Смесени двойки, финал, Евроспорт
13:45 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Ски скокове, Зеефелд, Евроспорт 2
14:00 ФУТБОЛ, КОНТРОЛА: Левски - Рапид Виена, Диема спорт
14:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Гранада - Еспаньол, MaxSport4
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Лестър - Челси, Диема спорт 2
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Хъл - Брентфорд, Нова спорт
15:00 СНУКЪР: Мастърс, Берлин, Евроспорт
16:00 ФУТБОЛ, КОНТРОЛА: Лудогорец - Цървена звезда, Диема спорт
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Болоня - Бреша, MaxSport3
16:30 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Майнц - Байерн, Евроспорт 2
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Ливърпул - Саутхемптън, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Лийдс - Уигън, Нова спорт
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид, MaxSport4
17:55 БАСКЕТБОЛ, БЪЛГАРИЯ: Балкан - Спартак Плевен, БНТ3
18:15 ФУТБОЛ, КОНТРОЛА: ЦСКА - Яблонец, Диема спорт
18:30 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: ПСЖ - Монпелие, Ринг
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Каляри - Парма, MaxSport3
19:00 БАСКЕТБОЛ, ВТБ ЛИГА: Жельона група - Нижни Новгород, Нова спорт
19:25 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: РБ Лайпциг - Борусия М, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Ман Юнайтед - Уулвърхемптън, Диема спорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Майорка - Валядолид, MaxSport4
20:45 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Фейенорд - Емен, MaxSport1
20:55 СНУКЪР: Мастърс, Берлин, Евроспорт
21:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Страсбург - Лил, Ринг
21:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Монреал Канейдиънс - Флорида Пантърс, MaxSport2
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Сасуоло - Рома, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валенсия - Селта, MaxSport4
22:30 БАСКЕТБОЛ, НБА: ЛА Клипърс - Минесота Тимбъруулвс, Диема спорт
22:50 ФРИЙСТАЛ СКИ, СК: Халфпайп, Мамът Маунтин, Евроспорт 2
00:30 КОЛОЕЗДЕНЕ: Обиколка на Сан Хуан, 6 етап, Евроспорт
05:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Калгари Флеймс - Едмънтън Ойлърс, MaxSport2
06:55 ТЕНИС, AUSTRALIAN OPEN: двойки, мъже, финал, Евроспорт

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още