Спортът по ТВ на 1 март

dsport.bg

Спортът по ТВ на 1 март
09:50 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Ски скокове, Лахте, Евроспорт 2
10:00 ГОЛФ: Oman Open, Европейски тур, MaxSport2
10:35 СКИ, СК: Гигантски слалом, Хинтерщодер, мъже, първи манш, Евроспорт
11:00 СКИ БЯГАНЕ, СК: 15 км, жени, Евроспорт 2
11:25 БИАТЛОН, ЕП: Преследване, Отепяе, мъже, Евроспорт
12:00 СКИ БЯГАНЕ, СК: 30 км, мъже, Евроспорт 2
12:10 СКИ, СК: Супер Г за комбинация, жени, Ла Туал, Евроспорт
13:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Севиля - Осасуна, MaxSport4
13:25 БИАТЛОН, ЕП: Преследване, Отепяе, жени, Евроспорт
14:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЛИГА 1: Ковънтри Сити - Съндърланд, Нова спорт
14:10 СКИ СКОКОВЕ, СК: Състезание, Лахти, Евроспорт
14:15 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Левски - Славия, Диема спорт
14:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Унион Берлин - Волфсбург, Евроспорт 2
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Атлетик Билбао - Виляреал, MaxSport4
15:30 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИЗИВИ: ПСВ - Фейенорд, MaxSport1
16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Тотнъм - Уулвърхемптън, Нова спорт
16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Евертън - Ман Юнайтед, Диема спорт 2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Лече - Аталанта, MaxSport3
16:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Нант - Лил, Ринг
16:15 СНУКЪР: Шампионат на играчите, фитал, Евроспорт
16:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, ПЪРВА БУНДЕСЛИГА: РБ Лайпциг - Байер, Евроспорт 2
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Еспаньол - Атлетико М, MaxSport4
18:05 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Бордо - Ница, Ринг
18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, КАРАБАО КЪП, ФИНАЛ: Астън Вила - Ман Сити, Диема спорт 2
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Каляри - Рома, MaxSport3
19:15 БАСКЕТБОЛ, ИСПАНИЯ: Уникаха - Реал Мадрид, Нова спорт
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Майорка - Хетафе, MaxSport4
20:00 СНОУБОРД, СК: Паралелен гигантски слалом, Бле Маунтин, БНТ3
20:00 БАСКЕТБОЛ, НБА: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, Диема спорт
20:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Ню Йорк Айлендърс - Бостън Брюинс, MaxSport2
20:55 СНУКЪР: Шампионат на играчите, фитал, Евроспорт
21:00 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИЗИВИ: Аякс - АЗ Алкмаар, MaxSport1
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Реал Мадрид - Барселона, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Лион - Сент Етиен, Ринг
22:30 БАСКЕТБОЛ, НБА: ЛА Лейкърс - Филаделфия 76, Диема спорт
23:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Тампа Бей Лайнтнинг - Калгари Флеймс, MaxSport2
23:00 НАСКАР: Състезание във Фонтана, MaxSport1
00:35 ФУТБОЛ, САЩ, МЛС: Лос Анджелис ФК - Интер Маями, MaxSport4
03:00 ММА, UFC: Джоузеф Бенавидес - Дейвесон Фигейредо, MaxSport2
05:10 КОЛОЕЗДЕНЕ: Обиколка на Тайван, втори етап, Евроспорт

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още