Спортът по ТВ на 12 декември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 12 декември
09:00 ГОЛФ: DP World Tour Championsip, 3 кръг, MaxSport2
10:20 СКИ, СК: Гигантски слалом, жени, първи манш, Крушевел, Евроспорт
11:20 СНОУБОРД, СК: Сноуборд крос, Монтафон, Евроспорт 2
11:25 СКИ, СК: Спускане, мъже, Вал Д'Изер, Евроспорт
12:00 ФОРМУЛА 1: Гран При на Абу Даби, трета тренировка, Диема спорт 2
12:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Берое - Ботев Пд, Диема спорт
12:45 БИАТЛОН, СК: Щафета, жени, Хохфилцен, Евроспорт 2
13:00 СКИ, СК: Гигантски слалом, жени, втори манш, Крушевел, Евроспорт
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Уулвърхемптън - Астън Вила, Диема спорт 2
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Кърдиф - Суонси, Нова спорт
14:45 СНУКЪР: Открито първенство на Шотландия, Евроспорт 2
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валенсия - Атлетик Билбао, MaxSport4
15:00 ФОРМУЛА 1: Гран При на Абу Даби, кв, Диема спорт
12:45 БИАТЛОН, СК: Преследване, мъже, Хохфилцен, Евроспорт 2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Кротоне - Специя, MaxSport3
16:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Борусия Д - Щутгарт, Евроспорт 2
16:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Царско село - Левски, Диема спорт
16:30 СКИ ПОЛЕТИ, СП: Индивидуално, втори ден, Планица, Евроспорт
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Нюкасъл - Уест Бромич, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Блекбърн - Норич, Нова спорт
17:15 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Хетафе - Севиля, MaxSport4
18:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Марсилия - Монако, Ринг
18:00 СНОУБОРД, СК: Паралелен гигантски слалом, Кортина Д'Ампецо, БНТ3
18:45 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ВТОРА ЛИГА: Литекс - Янтра, Диема спорт
19:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, НБЛ: Академик Пд - Ямбол, MaxSport2
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Торино - Удинезе, MaxSport3
19:25 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Унион - Байерн, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Ман Юн - Ман Сити, Диема спорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Уеска - Алавес, MaxSport4
20:45 СНУКЪР: Открито първенство на Шотландия, Евроспорт
21:00 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Аякс - Цволе, MaxSport1
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Лацио - Верона, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Евертън - Челси, Диема спорт 2
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Реал М - Атлетико М, MaxSport4
23:00 Cage Warriors 119: Галавечер от Лондон, Морган Шариер - Пери Гудуин, MaxSport2
03:30 ФУТБОЛ, САЩ, MLS: Кълъмбъс Крю - Сиатъл Саундърс, MaxSport4
05:00 UFC 256: Жуниор Дос Сантос - Сирил Гане, MaxSport2

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още