Спортът по ТВ на 15 февруари

| Спортът по ТВ

Спортът по ТВ на 15 февруари

10:50: Ски: Световна купа, Кранска гора, Евроспорт
11:00 Автомобилизъм: Световен рали шампионат, Швеция, Мах спорт 2
11:55 Ски-скокове: Световна купа, Тауплиц/Бад Митердорф, Евроспорт
12:00 Футбол: Нефтохимик - Монтана, Втора лига, Диема спорт
12:35 Спускане с шейни: Световно първенство, Сочи, Евроспорт 2
13:45 Ски: Световна купа, Кранска гора, Евроспорт
14:00 Футбол: Майорка - Алавес, Примера дивисион, sport+ HD/Мах спорт 4
14:30 Футбол: Саутхемптън - Бърнли, Висша лига, Диема спорт 2
14:30 Футбол: Уест Бромич - Нотингам Форест, Чемпиъншип, Нова спорт
14:45 Футбол: Левски - ЦСКА, efbet Лига, Диема спорт
15:00 Ски-бягане: Ски тур, Йостерсунд, Евроспорт
15:40 Биатлон: Световно първенство, Антхолц, Евроспорт
16:00 Футбол: Лече - СПАЛ, Серия А, Мах спорт 3
16:00 Тенис: АТР 500, Ротердам, 1/2-финал, Мах спорт
16:20 Футбол: РБ Лайпциг - Вердер, Бундеслига, Евроспорт 2
17:00 Футбол: Барселона - Хетафе, Примерадивисион, sport+ HD/ Мах спорт 4
17:00 Футбол: Мидълзбро - Лутън Таун, Чемпиъншип, Диема спорт 2
17:05 Ски-бягане: Ски тур, Йостерсунд, Евроспорт
17:30 Футбол, България: Лудогорец - Ботев Вр, Диема спорт
17:55 Баскетбол: Монтана - Берое, Купа на България - жени, финал, БНТ 3
18:30 Футбол: Амиен - ПСЖ, Лига 1, Ринг БГ
19:00 Тенис: АТР 250, Буенос Айрес, 1/2-финал, Мах спорт 2
19:00 Футбол: Болоня - Дженоа, Серия А, Мах спорт 3
19:25 Футбол: Фортуна Д - Борусия М, Бундеслига, Евроспорт 2
19:30 Футбол: Виляреал - Леванте, Примера дивисион, sport+ HD/ Мах спорт 4
19:30 Футбол: Норич - Ливърпул, Висша лига, Диема спорт 2
19:30 Баскетбол: Реал М - Валенсия, Купа на Краля, 1/2-финал, Нова спорт
19:35 Формула Е: Гран При на Мексико, Евроспорт
20:30 Тенис: АТР 500, Ротердам, 1/2-финал, Мах спорт 
21:30 Снукър, Уелс Оупън, Евроспорт 2
21:45 Футбол: Аталанта - Рома, Серия А, Мах спорт 3
21:50 Ски-свободен стил: Световна купа, Калгари, Евроспорт
22:00 Баскетбол: МораБанк Андора - Уникаха, Купа на Краля, 1/2-финал, Нова спорт
22:00 Футбол: Гранада - Валядолид, Примера дивисион, sport+ HD/Мах спорт 4
22:00 Хокей: Сейнт Луис Блус - Нешвил Предатърс, НХЛ, Мах спорт 2
23:55 Формула Е: Гран При на Мексико, Евроспорт
03:00 Баскетбол: Звездна събота от НБА, състезание по стрелба и забивки, Диема спорт 2 

Прочетете още