Спортът по ТВ на 21 септември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 21 септември

10:55 МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ: Moto GP, Трета тренировка за Гран При на Арагон, MaxSport2
13:00 ФОРМУЛА 1: Трета тренировка за Гран При на Сингапур, Диема спорт
13:30 ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, СП: Ансамбли, многобой, Нова спорт
13:30 МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ: Moto GP, Квалификация за Гран При на Арагон, MaxSport2
13:55 ТЕНИС: Laver Cup, Евроспорт
14:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ: Виляреал - Валядолид, MaxSport4
14:00 ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, СП: Кат. до 59 кг., жени, БНТ3
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Лестър - Тотнъм, Диема спорт 2
15:00 ТЕНИС: Турнир в Метц, полуфинал, MaxSport1
15:30 ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, СП: Ансамбли, многобой, Нова спорт
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ: Удинезе - Бреша, MaxSport3
16:00 ФОРМУЛА 1: Квалификация за Гран При на Сингапур, Диема спорт
16:15 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ: Байерн - Кьолн, Евроспорт 2
16:30 ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, СП: Кат. до 73 кг., мъже, БНТ3
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Ман Сити - Уотфорд, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ: Леванте - Ейбар, MaxSport4
17:00 ТЕНИС: Турнир в Метц, полуфинал, MaxSport1
17:00 ГОЛФ: Европейски тур, BMW PGA Championship, MaxSport2
17:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ: Ботев Враца – Дунав, Диема спорт
18:30 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ: Марсилия - Монпелие, Ринг
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ: Ювентус - Верона, MaxSport3
19:00 МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ: Спидуей, Гран При на Германия, Max Sport1
19:25 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ: Вердер - РБ Лайпциг, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Нюкасъл - Брайтън, Диема спорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ: Атлетико Мадрид - Селта, MaxSport4
19:30 БАСКЕТБОЛ, СУПЕРКУПА НА ИСПАНИЯ: Барселона - Валенсия, полуфинал, Нова спорт
19:55 ТЕНИС: Laver Cup, Евроспорт
20:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ: Славия – Левски, Диема спорт
21:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ: Реймс - Монако, Ринг
21:15 ВОЛЕЙБОЛ, ЕП: Словения - България, БНТ1 и БНТ3
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ: Милан - Интер, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ: Гранада - Барселона, MaxSport4
22:00 ТЕНИС: Laver Cup, Евроспорт
22:00 БАСКЕТБОЛ, СУПЕРКУПА НА ИСПАНИЯ: Реал М - Фуенлабрада, полуфинал, Нова спорт
22:50 ФУТБОЛ, САЩ, MLS: Атланта - Сан Хосе, MaxSport2
02:30 АВТОМОБИЛИЗЪМ: Nascar Cup Series, Състезание в Ричмънд, MaxSport1
03:00 MMA: UFC Fight Night, Яир Родригес срещу Джереми Стивънс, MaxSport2
05:30 ФУТБОЛ, САЩ, MLS: ЛА Галакси - Монреал, MaxSport4

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още