Спортът по ТВ на 24 ноември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 24 ноември
08:30 ГОЛФ: World Tour, Дубай, MaxSport2
10:55 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ: Световна купа, Инсбрук, Евроспорт 2
11:05 СКИ, СК: Слалом, мъже, Първи манш, Леви, БНТ3/Евроспорт
12:15 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ВТОРА ЛИГА: Нефтохимик - Локо София, Диема спорт
12:15 СКИ СКОКОВЕ: Световна купа, Висла, Евроспорт
12:35 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ: Световна купа, Инсбрук, Евроспорт 2
13:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Еспаньол - Хетафе, MaxSport4
13:15 ФУТБОЛ, ХОЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Грьонинген - Фейенорд, MaxSport1
13:30 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Болоня - Парма, MaxSport3
14:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Мидълзбро - Хъл, Диема спорт 2
14:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, КХЛ: Автомобилист - ЦСКА М, Нова спорт
14:05 СКИ, СК: Слалом, мъже, Втори манш, Леви, БНТ3/Евроспорт
14:40 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ: Световна купа, Инсбрук, Евроспорт 2
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Осасуна - Атлетик Б, MaxSport4
15:15 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ПЪРВА ЛИГА: Дунав - Берое, Диема спорт
15:30 ФУТБОЛ, ХОЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: ПСВ - Хееренвен, MaxSport1
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Сасуоло - Лацио, MaxSport2
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Рома - Бреша, MaxSport3
16:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Бордо - Монако, Ринг
16:30 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Аугсбург - Херта, Евроспорт 2
16:55 БАСКЕТБОЛ, НБЛ: Рилски спортист - Левски Лукойл, БНТ3
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Ейбар - Алавес, MaxSport4
17:45 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ПЪРВА ЛИГА: Левски - Царско село, Диема спорт
18:05 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Сент Етиен - Монпелие, Ринг
18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Шефилд Юн - Ман Юн, Диема спорт 2
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Сампдория - Удинезе, MaxSport3
19:00 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Хофенхайм - Майнц, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Виляреал - Селта, MaxSport4
19:30 БАСКЕТБОЛ, ИСПАНИЯ: Баскония - Валенсия, Нова спорт
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Лече - Каляри, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валядолид - Севиля, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Тулуза - Марсилия, Ринг
22:30 БАСКЕТБОЛ, НБА: Хюстън - Далас, Диема спорт
00:15 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ, СП: Беларус - Сенегал, БНТ3
01:00 БАСКЕТБОЛ, НБА: Ню Йорк Никс - Бруклин Нетс, Диема спорт
01:50 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ, СП: Бразилия - Португалия, БНТ3

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още