Спортът по ТВ на 6 декември

Богата спортна програма в неделния ден

dsport.bg

10:50 СКИ: Гигантски слалом в Санта Катерина, БНТ 3
11:00 РАЛИ: Рали „Монца“, MAX Sport 1
11:00 БАСКЕТБОЛ: Енисей – Жельона Гура, Нова спорт
12:00 СКИ: Супер Г в Санкт Мориц, Евроспорт 1
12:15 ФУТБОЛ: Ботев Вр – Локомотив Пд, Диема спорт
13:00 РАЛИ: Рали „Монца“, MAX Sport 1
13:30 ФУТБОЛ: Верона – Каляри, MAX Sport 3
13:35 БИАТЛОН: СК в Контилолахти, Евроспорт 2
13:45 СКИ: Гигантски слалом в Санта Катерина, БНТ 3
14:00 ФУТБОЛ: УБА – Кристъл П, Диема спорт 2
14:00 ФУТБОЛ: Лил – Монако, РИНГ
14:30 ФУТБОЛ: Ботев Пд – ЦСКА, Диема спорт
15:00 ФУТБОЛ: Гранада – Уеска, MAX Sport 4
15:00 БАСКЕТБОЛ: Цвоки – ЦСКА, Нова спорт
16:00 ФУТБОЛ: Рома – Сасуоло, MAX Sport 3
16:00 БИАТЛОН: Световна купа в Контилолахти, Евроспорт 1
16:15 ФУТБОЛ: Шефилд Юн – Лестър, Диема спорт 2
16:30 ФУТБОЛ: Вердер – Щутгарт, Евроспорт 2
16:45 ФУТБОЛ: Славия – Лудогорец, Диема спорт
17:00 ФУТБОЛ: Удинезе – Аталанта, MAX Sport 2
17:00 СКИ СКОКОВЕ: СК в Нижни Тагил, Евроспорт 1
17:00 БАСКЕТБОЛ: Зенит – Уникс, Нова спорт
17:15 ФУТБОЛ: Осасуна – Бетис, MAX Sport 4
17:45 ФУТБОЛ: Херенвеен – Айндховен, MAX Sport 1
18:30 ФУТБОЛ: Тотнъм – Арсенал, Диема спорт 2
18:45 ТОТО,  Теглене на тиража, БНТ 1
19:00 ФУТБОЛ: Шалке 04 – Леверкузен, Евроспорт 2
19:00 ФУТБОЛ: Кротоне – Наполи, MAX Sport 3
19:10 ФОРМУЛА 1: Гран при „Сахир“, Диема спорт
19:30 ФУТБОЛ: Виляреал – Елче, MAX Sport 4
21:15 ФУТБОЛ: Ливърпул – Уулвърпемптън, Диема спорт 2
21:45 ФУТБОЛ: Сампдория – Милан, MAX Sport 3
22:00 ФУТБОЛ: Алавес – Сосиедад, MAX Sport 4
22:00 ФУТБОЛ: Мец – Лион, РИНГ
22:10 ФУТБОЛ: Кълъмбъс – Ню Ингланд, MAX Sport 2

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още