Спортист Своге победи Локо Сф в контрола

Спортист Своге победи Локомотив София с 1:0 в контролна среща, която се игра в столичния квартал "Надежда".

Единственото попадение за нашия тим реализира Кирил Янакиев в 3-ата минута, който се възползва от грешка на защитата на домакините. Спортист направи добър мач, а победата можеше да бъде и по-убедителна. В края на срещата Айкут Рамадан направи много силен пробив по лявото крило, подаде към Григор Долапчиев, който пропусна от чиста позиция. Малко по-късно имаше още едно голово положение, но гредата спаси Локомотив.

През второто полувреме реферът показа по един червен карто, като потърпевш в състава на Спортист бе Йордан Апостолов.
Старши треньорът на тима Ивайло Василев направи много смени през второто полувреме, но въпреки това отборът продължи да играе стабилно и заслужено стигна до успех.

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - СПОРТИСТ СВОГЕ 0:1

СПОРТИСТ: Стефано Кунчев, Джулио Чарлов, Богомил Богомилов, Борислав Стойчев, Ваньо Иванов, Кристиян Кочилов, Йордан Апостолов, Кирил Янакиев, Айкут Рамадан, Томи Костадинов, Деян Христов (Станислав Димитров, Васил Вълчев, Григор Долапчиев, Деян Борисов, Георги Янев, Николай Томов, Христо Иванов, Александър Михайлов, Иво Харизанов, Божидар Атанасов)