Станимир Тренчев свири Ботев Пловдив II и Струмска слава

dsport.bg

Българският футболен съюза съобщи съдийските назначения за двубоите от шестия кръг на Втора лига. Съдия на най-любопитния мач, този между Крумовград и Спартак Плевен, ще бъде Кристиян Колев. Срещата между лидера в таблицата Струмска слава и дубълът на Ботев Пловдив е поверена на Станимир Тренчев.

Съдийски назначения за мачовете от шестия кръг във Втора футболна лига:

19 август, 18:30 часа

Витоша Бистрица – Миньор Перник

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Асен Крумов Крумов

4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски               

СН:    Антон Янков Терзиев    

20 август, 18:00 часа

Янтра Габрово - Марица Пловдив

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков

4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров               

СН:    Тихомир Георгиев Боболов    

20 август, 18:00 часа

Добруджа - Литекс

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Михаел Николаев Денчев

4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров               

СН:    Цветан Кръстев Кръстев    

20 август, 18:00 часа

Спортист Своге – Беласица Петрич

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Иван Радославов Иванов

4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев               

СН:    Валентин Желев Добрев    

20 август, 18:00 часа

Лудогорец II - Дунав Русе

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Александър Христов Апостолов

4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев               

СН:    Радослав Тодоров Станев    

20 август, 20:00 часа

Етър – Созопол

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Дарин Василев Иванов

4-ТИ:    Геро Георгиев Писков               

СН:    Красимир Иванов Василев    

22 август, 18:00 часа

Ботев Пловдив II - Струмска слава

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Тодор Василев Вуков

4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков               

СН:    Владимир Йорданов Владимиров    

22 август 20:00 часа

Монтана – ЦСКА 1948 II

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов

4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов               

СН:    Йосиф Петров Ронков    

23 август 2022 г., вторник, 18:00 ч.

Крумовград – Спартак Плевен

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов

4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев               

СН:    Илко Мирославов Топалов    

* СК при БФС си запазва правото на промени в назначенията.

Струмска слава оглави Втора лига след успех над Крумовград

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube и TikTok!

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още