Чаканият в ЦСКА Стефано Сенси се сбогува в социалните мрежи с досегашния си отбор Анортозис.
ЦСКА ще плати откупната му клауза в кипърския клуб, която е в размер на 200 000 евро и бившият играч на Интер ще заиграе с червения екип.
"Специално благодаря на цялото семейство на Анортозис. Накарахте ме да се чувствам у дома още от първия ден и винаги съм давал най-доброто от себе си за този отбор. Гордея се, че бях част от него.
Няма да ви забравя, а от днес нататък ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици. Обичам ви!", написа италианецът.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS


