Чаканият в ЦСКА Стефано Сенси се сбогува в социалните мрежи с досегашния си отбор Анортозис.

ЦСКА ще плати откупната му клауза в кипърския клуб, която е в размер на 200 000 евро и бившият играч на Интер ще заиграе с червения екип. 

Новият в ЦСКА вече е играл в България

"Специално благодаря на цялото семейство на Анортозис. Накарахте ме да се чувствам у дома още от първия ден и винаги съм давал най-доброто от себе си за този отбор. Гордея се, че бях част от него.

Няма да ви забравя, а от днес нататък ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици. Обичам ви!", написа италианецът. 

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS