Стивън Джерард побесня край тъчлинията (видео)

Наставникът на Гласгоу Рейнджърс Стивън Джерард побесня край тъчлинията, след като неговият футболист Борна Баришич бе повален на земята след грубо нарушение. Шотландският младежки национал Райън Портиъс влезе остро в краката на Баришич и за това свое дело получи директен червен картон. Щабовете на двата тима се спречкаха и се наложи четвъртият съдия да ги разтървава.

Ситуацията се разигра в 60-ата минута на срещата от 19-ия кръг на шотландското първенство между Хибърниън и Рейнджърс. Гостите от Рейнджърс вече бяха решили мача в своя полза, тъй като имаха солидна преднина от три попадения. До последния съдийски сигнал резултатът се запази и Рейнджърс победи с 3:0.

Освен всичко привържениците на Хибърниън хвърляха предмети по играчите на гостуващия тим. След края на мача Джерард похвали своите играчи, че са запазили спокойствие и са взели трите точки от срещата.