Ахмат Грозни претърпя поражение с 0:1 при гостуването си на ЦСКА Москва в мач от шестия кръг в груповата фаза за Купата на Русия. Българският национал Светослав Ковачев изигра пълни 90 минути за гостите от Грозни, но не успя да помогне на своя тим да достигне поне до точка.

Единственото попадение в двубоя падна в 34-ата минута, когато Секу Койта се разписа за ЦСКА Москва, като по този начин донесе успеха на своя тим.

След този успех ЦСКА Москва завършва в Група С като лидер с актив от 14 точки. Светослав Ковачев и компания остават 2-ри с 9 точки, колкото има и третия Краснодар, за който предстои двубой с Пари Нижни Новгород.

Ако Краснодар постигне победата или завърши наравно с Пари в последния си двубой, то тимът ще продължи директно към следващата фаза за Купата на Русия, докато Ахмат Грозни ще остане трети и ще участва в регионалните плейофи в турнира.