Партизан чака Левски за Купата, ЦСКА срещу Ботев Ихтиман или Нефтохимик

| БГ футбол

Партизан Червен бряг е съперникът на Левски в първия кръг за Купата на България. В същото време ЦСКА ще гостува на победителя от двойката между Ботев Ихтиман и Нефтохимик. 

Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив ще гостува на победителя от двойката между Загорец и Хебър Пазарджик. 

Шампионът Лудогорец ще играе срещу Свети Никола или Спортист Своге. 

Една от потенциалните най-интересни двойки в първия кръг може да изправи един срещу друг Локомотив София и Арда. 

Берое ще гостува на победителя от сблъсъка между Родопа Смолян и Пирин Благоевград. 

Ботев Пловдив ще се изправи срещу Оборище или Добруджа. 

Мачовете от първия кръг за Купата на България ще се играят на 20-22 октомври 2020 г.

Двубоите от втория предварителен кръг на турнира ще се проведат на 29, 30 септември и 1 октомври.

Жребий за първия кръг на Купата на България: 

Загорец Нова Загора/Хебър Пазарджик - Локомотив Пловдив

Ботев Ихтиман/Нефтохимик - ЦСКА 

Спартак 1918 Варна/Локомотив София - Арда

Родопа Смолян/Пирин Благоевград - Берое

Надежда Доброславци/Миньор Перник - Ботев Враца

Оборище Панагюрище/Добруджа - Ботев Пловдив 

Светкавица Търговище/Созопол - Етър Велико Търново

Партизан Червен Бряг - Левски 

Свети Никола Бургас/Спортист Своге - Лудогорец

Извор Горски Извор/Септември Симитли - Монтана

Черноморец Балчик/Витоша Бистрица - Септември София

Севлиево/Локомотив Горна Оряховица - Славия

Чавдар Троян/Кариана Ерден - Царско село

ФК Дреновец/Струмска слава - ЦСКА 1948 

Дунав Русе/Янтра Габрово - Черно море

Победителят от двойката Беласица - Литекс се класира директно за втория кръг на Купата на България

Жребий за втория предварителен кръг на Купата на България: 

1.Спартак 1918 Варна - Локомотив София

2. Чавдар Троян - Кариана Ерден

3. Черноморец Балчик - Витоша Бистрица

4. Ботев Ихтиман - Нефтохимик 

5. Севлиево - Локомотив Горна Оряховица

6. Надежда Доброславци - Миньор Перник

7. Партизан Червен бряг - се класира директно за първия кръг на турнира за Купата на България

8. Беласица - Литекс

9. Загорец Нова Загора - Хебър Пазарджик

10. Родопа Смолян - Пирин Благоевград

11. Извор Горски Извор - Септември Симитли 

12. Дунав Русе - Янтра Габрово

13. Оборище Панагюрище - Добруджа 

14. Свети Никола Бургас - Спортист Своге

15. Светкавица Търговище - Созопол 

16. ФК Дреновец - Струмска слава

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още