Нападателят на България - Тонислав Йорданов, говори пред Дарик и Dsport след контролата с Черна гора. „Лъвовете“ отстъпиха с минималното 0:1 на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив.

„Всеки от нас искаше да победи, но просто според мен имахме доста чисти ситуации, не казвам, че те са нямали, но трябваше да отбележим поне един гол. Надявам се следващия мач да отбележим повече от един гол“, започна Йорданов.

България удължи негативната си серия с Черна гора

„Когато играеш за националния отбор, трябва да даваш всичко от себе си. Всеки един се раздаде на максимум. Не се мислят такива неща, че трябва да сме в почивка. Трябва да даваш повече от 100%, но малшансът ни попречи. Ако бяхме отбелязали първи, щяхме да спечелим с по-убедителен резултат.“

„Излизаме да победим. Няма две мнения. Всеки мач излизаме за победа. Ако създадем положения, колкото днес, ще спечелим безпроблемно“, продължи централният нападател.

„Чак толкова напред във времето не мислим. Мислим мач за мач. Трябва да се подготвим доста добре за Лигата на нациите и мисля, че ще успеем“, завърши Тонислав Йорданов.

Александър Димитров: Ние експерименти не си правим

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS