Треньорът от първия отбор на Манчестър Юнайтед Дарън Флетчър е обвинен в неправомерно поведение от Футболната асоциация (ФА).

Инцидентът е свързан с твърденията, че Флетчър е действал по неподходящ начин и/или е използвал обидни думи спрямо четвъртия арбитър и съдията и/или асистент-съдиите при победата с 2:1 над Брентфорд в събота.

Головете на Алехандро Гарначо и Расмус Хьойлунд през второто полувреме осигуриха успеха на отбора на Ерик тен Хаг с 2:1, но "червените дяволи" изостанаха в резултата при спорни обстоятелства.

Итън Пинок изведе Брентфорд напред след гол от корнер, след като защитникът на Юнайтед Матайс де Лихт получи нареждане да напусне терена, за да може да се третира травма на главата му.

Флетчър, който има 342 двубоя за Манчестър Юнайтед като играч, трябва да отговори на обвинението на ФА до 29 октомври.