Мениджърът на Челси Томас Тухел смята, че тимът му не е завършен, но прати стъпки в тази посока. Откакто германецът замести Франк Лампард, „сините“ са в серия от осем поредни мача без загуба във всички турнири. Тухел вярва също, че на всеки отбор му е трудно да играе срещу Челси.
„Вярвам, че на никого не му е приятно да играе срещу нас, но ние определено не сме завършен отбор. Имаме още много стъпки, за да извървим този път", сподели той на пресконференцията преди сблъсъка с Манчестър Юнайтед.
„Желанието да ставаш все по-добър е най-добрият начин за мотивация, а тя е налична в отбора. Усещам енергията сред футболистите. Разполагаме с много силен състав и откроени индивидуалности, които искат да побеждават. Трудни сме за побеждаване и това е резултат от задружната игра. Тя е ключов елемент във футбола“, добави той.
Тухел заяви, че е напълно наясно с трудността на предстоящия мач срещу Манчестър Юнайтед. „Червените дяволи“ са с 6 точки повече от Челси и от началото на сезона нямат загуба във Висшата лига като гост.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS