УЕФА обяви цялата програма за Евро 2020

dsport.bg

От УЕФА публикуваха целия календар за Евро 2020, което ще се проведе през лятото на 2021г. в 12 европейски града. Шампионатът на Стария континент ще започне на 11 юни, а финалът му ще се състои на 11 юли. 

Пълна програма за Евро 2020: 

11 юни

Група A: Турция — Италия (21:00, Рим)

12 юни

Група A: Уeлс — Швейцария (15:00, Баку)

Група B: Дания — Финландия (18:00, Копенхаген)

Група B: Белгия — Русия (21:00, Санкт Петербург)

13 юни

Група D: Англия — Хърватия (15:00 Лондон)

Група C: Австрия — Победителят от плейофите от потоци D или A (18:00, Букурещ)

Група C: Нидерландия — Украйна (21:00, Амстердам)

14 юни

Група D: Победителят от плейоф C — Чехия (15:00, Глазгоу)

Група E: Полша — Победителят от плейоф B (18:00, Дъблин)

Група E: Испания — Швеция (21:00, Билбао)

15 юни

Група F:Победителят от плейофите от потоци D или A — Португалия (18:00, Будапешт)

Група F: Франция — Германия (21:00, Мюнхен)

16 юни

Група B: Финландия — Русия (15:00, Санкт Петербург)

Група A: Турция — Уелс (18:00, Баку)

Група A: Италия — Швейцария (21:00, Рим)

17 юни

Група C: Украйна — Победителят от плейофите от потоци D или A (15:00, Букурещ)

Група B: Дания — Белгия (18:00, Копенхаген)

Група C: Нидерландия — Австрия (21:00, Амстердам)

18 юни

Група E: Швеция — Победителят от плейоф B (15:00, Дублин)

Група D: Хърватия — Чехия (18:00, Глазго)

Група D: Англия — Победителят от плейоф C (21:00, Лондон)

19 юни

Група F: Победителят от плейофите от потоци D или A — Франция (15:00, Будапеща)

Група F: Португалия — Германия (18:00, Мюнхен)

Група E: Испания — Полша (21:00, Билбао)

20 юни

Група A: Италия — Уелс (18:00, Рим)

Група A: Швейцария — Турция (18:00, Баку)

21 юни

Група C: Победителят от плейофите от потоци D или A — Нидерландия (18:00, Амстердам)

Група C: Украйна — Австрия (18:00, Букурещ)

Група B: Русия — Дания (21:00, Копенхаген)

Група B: Финландия — Белгия (21:00, Санкт Петербург)

22 юни

Група D: Чехия — Англия (21:00, Лондон)

Група D: Хърватия — Победителят от плейоф C (21:00, Глазгоу)

23 юни

Група E: Победителят от плейоф — Испания (18:00, Билбао)

Група E: Швеция — Полша (18:00, Дублин)

Група F: Германия — Победителят от плейофите от потоци D или A (21:00, Мюнхен)

Група F: Португалия — Франция (21:00, Будапеща)

24 и 25 юни — почивни дни

1/8 финали

26 юни

1: 2A — 2B (18:00, Амстердам)

2: 1A — 2C (21:00, Лондон)

27 юни

3: 1C — 3D/E/F (18:00, Будапеща)

4: 1B — 3A/D/E/F (21:00, Билбао)

28 юни

5: 2D — 2E (18:00, Копенхаген )

6: 1F — 3A/B/C (21:00, Букурещ)

29 юни

7: 1D — 2F (18:00, Дъблин)

8: 1E — 3A/B/C/D (21:00. Глазгоу)

30 юни и 2 юли — почивни дни

Четвъртфинали

2 юли

Четвъртфинал 1 : Победителят от мач 6 — победителят от мач 5 (18:00, Санкт Петербург)

Четвъртфинал 2: Победителят от мач 4 — победителят от мач 2 (21:00, Мюнхен)

3 июля

Четвъртфинал 3: Победителят от мач 1 — победителят от мач 3 (18:00, Баку )

Четвъртфинал 4: Победителят от мач 8 — победителят от мач 7 (21:00, Рим )

4 и 5 юли — почивни дни

Полуфинали

6 юли

Полуфинал 1: Победителят от четвъртфинал 1 — победителят от четвъртфинал 2 (21:00, Лондон )

7 юли

Полуфинал 2: Победителят от четвъртфинал 4 — победителят от четвъртфинал 3 (21:00, Лондон )

8, 9, 10 юли — почивни дни

Финал

11 юли

Победителят от полуфинал 1 —победителят от полуфинал 2 (21:00, Лондон).

Станаха ясни датите за плейофите на България за Евро 2020

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube и TikTok!

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук