Юноши на Левски напред за Купата на БФС

Юношите на Левски до 14 и до 16 години се класираха за 1/2-финалите в турнира за Купата на БФС. Родените през 2006-та футболисти се наложиха с 1:0 като гост Ботев Вр, а набор 2004 победи също като гост Берое с 4:0.

При 14-годишните "сините" превъзхождаха своя домакин на официалния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца. Единственото попадение за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 62-та минута от дузпа. Първата среща в София приключи 0:0 и с общ резултат от двата мача 1:0 Левски продължава напред.

Левски U16 постигна втора победа над Берое, този път с 4:0 и с общ резултат 11:1 чака следващия си съперник за Купата на БФС. Възпитаниците на треньора Захари Сираков отново надиграха категорично своя съперник и с голове на Георги Атанасов в 8-та и 47-та, Никола Църовски в 29-та и Виктор Атанасов в 78-та минути стигнаха до успеха.

Миятович за жестокото падане срещу Царско село: Усетих, че нещо изпука, но всичко е добре

Станислав Костов: Вече съм на 100% готов, феновете ми помогнаха много (ВИДЕО)

Нуно Рейш: Важно е да спечелим титлата заради феновете

Станислав Иванов: Мечтая да играя за мъжкия национален отбор