Юношите на Славия и Локомотив Пловдив - Мартин Георгиев и Иван Сулев, играха за юношеските формации на Барселона и Каляри при драматични успехи с по 5:3 над Настик Тарагона и Ювентус съответно.

Георгиев се появи от пейката през втората част за юношите на каталунците, които стигнаха до успеха по драматичен начин в края на двубоя. Момчетата на Оскар Лопес поведоха в резултата в 7-ата минута с гол на Унай Ернандес, но десетина минути след това резултатът бе изравнен от дузпа, а каталунците останаха с човек по-малко. В 19-ата минута домакините обърнаха резултата в своя полза, но Ернандес се разписа от дузпа в 30-ата за 2:2, в 39-ата оформи хеттрика си, за да даде отново преднина на Барса.

В 64-ата минута Настик отново изравни. С голове на Нил Калдеро в 82-ата и на Ектор Форт в последната минута на редовното време Барселона стигна до трите точки.

Каляри U19 също постигна успех с нотка драма, а Иван Сулев започна като титуляр и остана на терена до 63-ата минута. Юношите на Ювентус поведоха с 2:0 до 12-ата минута. В 21-ата Николо Кавуоти върна един гол за сардинци, а в началото на втората част Алесандро Винчигуера изравни резултата. Пет минути преди края Томазо Мансини отново даде преднина на младите "бианконери", но домакините вкараха три гола от 88-ата до 96-ата минути, с които си осигуриха успеха.