Юношите до 17 години загубиха от Сърбия (ВИДЕО)

Юношеските национали до 17 години претърпяха загуба с 0:2 от Сърбия в контролна среща, която се игра на базата в Бояна. Гостите реализираха в началото и в края на срещата чрез Михайло Петкович и Самед Баждар.

Мачът бе равностоен, а българските национали имаха своите шансове да отбележат гол. Най-чистото положение бе създадено от юношата на Левски Георги Атанасов, който имаше шанс да се разпише в 14-ата минута, но бранител на сърбите успя да спре топката преди тя да влезе в опразнената мрежа.

Двата отбора ще изиграят още един мач помежду си. Той ще се състои в четвъртък от 10:30 часа отново в Бояна.

Крушарски преди мача с Тотнъм: Англичаните като се напият се бият, а ние българите се целуваме