Ювентус допусна нова грешна стъпка в Серия А, след като "старата госпожа" завърши наравно 0:0 с Дженоа. В последните 8 мача в първенството "бианконерите" имат само един успех.

Отборът от Торино е 3-ти с 59 точки, докато "грифоните" са 12-ти с 34 точки.

В 7-ата минута Матия Бани отправи опасен удар с глава, който отиваше точно под напречната греда. Войчех Шчесни обаче показа отличен рефлекс, за да запази паритета.

14 минути по-късно домакините имаха претенции за дузпа, но те не бяха уважени от главния съдия.

В 32-ата минута Федерико Гати бе намерен в наказателното поле. В последния момент изстрелът му бе блокиран от бранител на "грифоните".

22 минути след началото на втората част Самюел Илинг отправи удар от границата на пеналтерията. Неговото изпълнение срещна левия страничен стълб.

В 69-ата минута Душан Влахович се озова на добра позиция в наказателното поле, но изстрелът му бе неточен.

Натискът на "старата госпожа" продължи. Андреа Камбиазо центрира. Влахович стигна до топката. Ударът му премина над вратата.

В 90-ата минута отборът на Масимилиано Алегри нацели още една греда след изстрел на Мойс Кийн.

За Ювентус, след паузата за националните отбори, предстои мач с Лацио, докато Дженоа ще посрещне Фрозиноне.