В Барселона са останали много недоволни от контузията на Роберт Левандовски, пише “Marca”. Последната информация предполага обтегнати отношения между играча и ръководството. Причината е, че спортно-техническия щаб е много разстроен от контузията на бицепса на бедрения мускул на поляка, която той получи с националния му отбор по време на тази пауза.

Контузен срещу Литва, играчът реши да се принуди и да продължи да играе с превръзка, което не помогна и влоши контузията му, която ще го държи извън терена повече от месец. Той ще пропусне  и Ел Класико на 26 октомври.

Персоналът и ръководството изобщо не оцениха това и очевидно са ядосани.

Те вярват, че играчите също трябва да бъдат отговорни и да осъзнават своята физическа форма, знаейки кога да се натоварят и кога не. Особено когато става въпрос за играч с такъв опит, който обикновено трябва да се грижи още повече за себе си.

Барселона почти сигурно без Рафиня в Ел Класико

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS