Кремонезе продължава към фазата на 1/16-финалите за Купата на Италия. Тимът на българския национал Валентин Антов и Бари завършиха при равенство 1:1 в редовното време, а домакините от Кремона стигнаха до крайния успех след 5:4 при изпълнението на дузпи.

Валентин Антов бе на терена през всичките 120 минути на терена на за Кремонезе.

Домакините успяха да поведат в резултата в 68-ата минута чрез Мануел да Лука, но Бари все пак се добра до равенство в редовното време след гол на Джакомо Мандзари в 80-ата минута. След равенството в редовното време двата отбора преминаха към изпълнението на 11-метрови наказателни удари.

При дузпите: Кремонезе – Бари 5:4

Кремонезе: Мануел Де Лука – гол; Франко Васкес – гол; Леонардо Серникола – гол; Томазо Борбиери – гол; Микеле Колоколо – пропуск; Федерико Бонадзоли – гол;

Бари: Ахмад Бенали – гол; Франческо Викари – пропуск; Джузепе Сибили – гол; Джакомо Мандзари – гол; Андрия Новакович – гол; Андреа Оливери – пропуск;