Капитанът на Ливърпул Върджил ван Дайк е уверен, че тимът може да направи обрат срещу ПСЖ в реванша между двата отбора от четвъртфиналите в Шампионска лига, след като първият мач завърши 2:0 за парижани.
“Разбира се, не съм доволен от загубата в този мач. Единственото положително е, че имаме още един мач следващата седмица. Беше трудно. Имахме няколко възможности за контраатаки, където можехме да играем по-добре. Парижани постоянно се движат по терена. Трябва да комуникираме добре и да следим противниците си. Можем да контролираме топката по-добре на „Анфийлд“, заяви Ван Дайк след мача в Париж.
Той открои качеството на ПСЖ: “Не бива да забравяме, че играем срещу европейските шампиони от миналия сезон и виждате качеството им в мачовете, които вече изиграха този сезон, както в първенството, така и в Шампионската лига, и колко добри могат да бъдат, няма значение дали са като гост или у дома – така че трябва да бъдем абсолютно безупречни във всичко, което правим”.
“Надяваме се, че нашите фенове също могат да играят голяма роля в това. Преживях много специални вечери на „Анфийлд“, имам голям късмет и съм привилегирован, а нашите фенове са гръбнакът на клуба и се надявам, че отново ще могат да бъдат до нас”, завърши капитанът на Ливърпул.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS





