Верона обърна Парма

Верона обърна Парма в мач от 22-ия кръг на Серия А. Срещата завърши при резултат 2:1 за домакините. След победата Верона събра 33 точки и се намира на девета позиция във временното класиране. Парма пък продължава да е в зоната на изпадащите, като е на 19-то място с 13 точки.

В 7-ата минута на мача Парма получи право да изпълни дузпа, след като защитник на Верона игра с ръка в наказатеното поле. Зад топката застана Юрай Кучка, който с мощен удар в левия ъгъл направи резултата 1:0.

Радостта на гостите обаче трая малко, след като в 13-ата минута Алберто Граси си вкара автогол. Верона стигна до пълен обрат в средата на второто полувреме. Антонин Барак надскочи всички след изпълнение на корнер и с глава прати топката в мрежата на Парма.