Сребърният медалист от миналогодишното издание на Лига Европа Рейнджърс и трикратният шампион на Германия Кьолн прояяват сериозен интерес към нападателя на ПАОК Антонио Чолак, съобщава „TheSun“.
Гръцкият гранд не възнамерява да продаде хърватина преди да му намери заместник. За такъв е набелязан един от най-добрите футболисти на Фортуна Дюселдорф Халед Нери.
Проблемът е, че втородивизионният германски клуб иска около 3 милиона евро за звездата си. През миналия сезон той записа 8 гола и 15 асистенции.
ПАОК играе срещу Левски във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите на 21 юли на стадион „Георги Аспарухов“, като от солунския гранд се надяват да разполагат с Чолак или Нери за този мач.
Дубълът на Левски стартира с победа
Новият в Левски дебютира за дубъла
Познат французин свири Левски – ПАОК, испанец е рефер в Солун
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS