Витоша Бистрица почете Емил Гъргоров „Бадема“, който игра за отбора между 2019 и 2023 г. с кратко прекъсване от няколко месеца.
Ето какво написаха от клуба:
„С прекрасно тържество, организирано от Витоша Бистрица, в чест на една от легендите на клуба започна мачът между Витоша и ЦСКА 1948 III от първенството на Югозападната Трета Лига .
Тигрите изпратиха на своя стадион в Бистрица един от играчите, оставил дебела и звучна следа в историята, както на Българския футбол, така и на клуба. Едва ли има смисъл да повтаряме какво е постигнал Бадема с екипите на ЦСКА, Лудогорец и националния отбор . Със своя стил , ляв крак и футболен интелект ЕМО радваше всички на зеления терен и убедени сме, че тепърва и извън него той ще дава на футбола ни много.
БЛАГОДАРИМ ТИ ЗА ВСИЧКО БАДЕМЧЕ!!!“.
Три невинаги е щастливо число, особено когато става въпрос за загубени финали
„Българска армия“ падна (ВИДЕО)
Крумовград предлага нов договор на Генчев, иска пари за Алекс Колев
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS