Баскетболните клубове в момента са в лятна ваканция и докато ръководствата на клубовете са заети в опити да подсилят съставите си за следващия сезон, всички останали служители могат да си починат и да се насладят на лятото.

Както и по време на сезона, така и през лятната пауза, мажоретките са тези, които привличат най-много погледи, като случаят с Милица Брежанчич не е изключение.

Ослепителната блондинка е сред най-привлекателните членове на мажоретния състав на баскетболния Цървена звезда, като в момента тя е на почивка на морето.

Брежанчич сподели снимки по бански от лятната си почивка, които привлякоха погледите на феновете в съседна Сърбия, които я определят за №1 по красота сред мажоретките на „звездашите“.

Пакета ще бъде оправдан по сериозните обвинения
Пускат на живо в интернет всяко движение на Лео Меси на терена

 

Бившата приятелка на Коул Палмър наруши мълчанието си след раздялата със звездата на Челси

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS