Ботев Пловдив е един от най-активните български отбори в социалните мрежи. Една от публикациите на „канарчетата“ е от тренировката на тима в понеделник. На нея се вижда как вратарите Хидайет Ханкич и Георги Аргилашки правят упражнение с волейболна топка и обръч.

Ботевистите подновиха занимания в неделя, след като получиха ден почивка от треньорския щяб след нулевото равенство срещу Локомотив София, с което бе подновен и сезонът в efbet Лига.

Днес, сряда (15 февруари), „канарчетата“ също са в почивка, а до мача с ЦСКА ще тренират по веднъж на ден. Ботев Пловдив гостува на стадион „Българска армия“ в събота от 17:30ч.

Караманджуков пред Дарик и dsport: Текпетей остава, няма да се разделяме с никого

Глас от Белгия: Ако Андерлехт отпадне от Лудогорец, в клуба ще настъпи нова криза (ВИДЕО)