Нидерландия изненада всички в четвъртфиналния мач срещу Аржентина на Световното първенство в Катар, връщайки се от 0:2 и вкарвайки двубоя в продължения. Още по-изненадващ бе начинът, по който Вут Вегхорст реализира изравнителното попадение… поне за аржентинската отбрана.

Бонуси за Световно! 1500 х 50 лв. Всеки ден и 500 лв. Cashback

Нидерланският нападател вкара и двата гола в мрежата на Емилиано Мартинес, а този в 11-ата минута на добавеното време бе особено класен. Той получи пас от пряк свободен удар и след кат обе забравен от защитата на Аржентина, плъзна топката зад Мартинес.

Интересно е, че това не е първо подобно попадение в кариерата ан Вегхорст. Той се разписва по същия начин на 25 октомври 2020 в мач от Бундеслигата срещу Арминия Билефелд. Тогава защитава цветовете на Волфсбург.

Смущаващо: Вижте какво направиха нидерландските национали преди последната дузпа на Лаутаро (ВИДЕО)

Меси не издържа: Какво гледаш, глупако, отивай си нататък!