Програма

20.11

Неделя

21.11

Понеделник

22.11

Вторник

23.11

Сряда

24.11

Четвъртък

25.11

Петък

26.11

Събота

27.11

Неделя

28.11

Понеделник

29.11

Вторник

30.11

Сряда

01.12

Четвъртък

02.12

Петък

03.12

Събота

04.12

Неделя

05.12

Понеделник

06.12

Вторник

09.12

Петък

10.12

Събота

13.12

Вторник

14.12

Сряда

17.12

Събота

18.12

Неделя

Групови мачове

1/8-финал

1/4-финал

1/2-финал

Финал

Al Bayt Stadium

Катар

срещу

Еквадор

18:00

Мароко

срещу

Хърватия

12:00

Англия

срещу

САЩ

21:00

Испания

срещу

Германия

21:00

Нидерландия

срещу

Катар

17:00

Коста Рика

срещу

Германия

21:00

51

Англия

срещу

Сенегал

21:00

Англия

срещу

Франция

21:00

Winner Quarter-final 3

срещу

Winner Quarter-final 4

21:00

Khalifa International Stadium

Англия

срещу

Иран

15:00

Германия

срещу

Япония

15:00

Нидерландия

срещу

Еквадор

18:00

Хърватия

срещу

Канада

18:00

Еквадор

срещу

Сенегал

17:00

Япония

срещу

Испания

21:00

49

Нидерландия

срещу

САЩ

17:00

Loser Semi-final 1

срещу

Loser Semi-final 2

17:00

Al Thumama Stadium

Сенегал

срещу

Нидерландия

18:00

Испания

срещу

Коста Рика

18:00

Катар

срещу

Сенегал

15:00

Белгия

срещу

Мароко

15:00

Иран

срещу

САЩ

21:00

Канада

срещу

Мароко

17:00

52

Франция

срещу

Полша

17:00

Мароко

срещу

Португалия

17:00

Ahmad Bin Ali Stadium

САЩ

срещу

Уелс

21:00

Белгия

срещу

Канада

21:00

Уелс

срещу

Иран

12:00

Япония

срещу

Коста Рика

12:00

Уелс

срещу

Англия

21:00

Хърватия

срещу

Белгия

17:00

50

Аржентина

срещу

Австралия

21:00

Lusail Stadium

Аржентина

срещу

С. Арабия

12:00

Бразилия

срещу

Сърбия

21:00

Аржентина

срещу

Мексико

21:00

Португалия

срещу

Уругвай

21:00

С. Арабия

срещу

Мексико

21:00

Камерун

срещу

Бразилия

21:00

56

Португалия

срещу

Швейцария

21:00

Нидерландия

срещу

Аржентина

21:00

Winner Quarter-final 1

срещу

Winner Quarter-final 2

21:00

Winner Semi-final 1

срещу

Winner Semi-final 2

17:00

Stadium 974

Мексико

срещу

Полша

18:00

Португалия

срещу

Гана

18:00

Франция

срещу

Дания

18:00

Бразилия

срещу

Швейцария

18:00

Полша

срещу

Аржентина

21:00

Сърбия

срещу

Швейцария

21:00

54

Бразилия

срещу

Реп Корея

21:00

Education City Stadium

Дания

срещу

Тунис

15:00

Уругвай

срещу

Реп Корея

15:00

Полша

срещу

С. Арабия

15:00

Реп Корея

срещу

Гана

15:00

Тунис

срещу

Франция

17:00

Реп Корея

срещу

Португалия

17:00

55

Мароко

срещу

Испания

17:00

Хърватия

срещу

Бразилия

17:00

Al Janoub Stadium

Франция

срещу

Австралия

21:00

Швейцария

срещу

Камерун

12:00

Тунис

срещу

Австралия

12:00

Камерун

срещу

Сърбия

12:00

Австралия

срещу

Дания

17:00

Гана

срещу

Уругвай

17:00

53

Япония

срещу

Хърватия

17:00

Група А Група B Група C Група D Група E Група F Група G Група H

Група A

Катар : Еквадор 0:2
Сенегал : Нидерландия 0:2
Катар : Сенегал 1:3
Нидерландия : Еквадор 1:1
Нидерландия : Катар 2:0
Еквадор : Сенегал 1:2
Нидерландия Нидерландия
7
Сенегал Сенегал
6
Еквадор Еквадор
4
Катар Катар
0

Група B

Англия : Иран 6:2
САЩ : Уелс 1:1
Уелс : Иран 0:2
Англия : САЩ 0:0
Уелс : Англия 0:3
Иран : САЩ 0:1
Англия Англия
7
САЩ САЩ
5
Иран Иран
3
Уелс Уелс
1

Група C

Аржентина : С. Арабия 1:2
Мексико : Полша 0:0
Полша : С. Арабия 2:0
Аржентина : Мексико 2:0
С. Арабия : Мексико 1:2
Полша : Аржентина 0:2
Аржентина Аржентина
6
Полша Полша
4
Мексико Мексико
4
С. Арабия С. Арабия
3

Група D

Дания : Тунис 0:0
Франция : Австралия 4:1
Тунис : Австралия 0:1
Франция : Дания 2:1
Австралия : Дания 1:0
Тунис : Франция 1:0
Франция Франция
6
Австралия Австралия
6
Тунис Тунис
4
Дания Дания
1

Група E

Германия : Япония 1:2
Испания : Коста Рика 7:0
Япония : Коста Рика 0:1
Испания : Германия 1:1
Япония : Испания 2:1
Коста Рика : Германия 2:4
Япония Япония
6
Испания Испания
4
Германия Германия
4
Коста Рика Коста Рика
3

Група F

Мароко : Хърватия 0:0
Белгия : Канада 1:0
Белгия : Мароко 0:2
Хърватия : Канада 4:1
Канада : Мароко 1:2
Хърватия : Белгия 0:0
Мароко Мароко
7
Хърватия Хърватия
5
Белгия Белгия
4
Канада Канада
0

Група G

Швейцария : Камерун 1:0
Бразилия : Сърбия 2:0
Камерун : Сърбия 3:3
Бразилия : Швейцария 1:0
Камерун : Бразилия 1:0
Сърбия : Швейцария 2:3
Бразилия Бразилия
6
Швейцария Швейцария
6
Камерун Камерун
4
Сърбия Сърбия
1

Група H

Уругвай : Реп Корея 0:0
Португалия : Гана 3:2
Реп Корея : Гана 2:3
Португалия : Уругвай 2:0
Реп Корея : Португалия 2:1
Гана : Уругвай 0:2
Португалия Португалия
6
Реп. Корея Реп. Корея
4
Уругвай Уругвай
4
Гана Гана
3