Стряскащата загуба на Аржентина от Саудитска Арабия с 1:2 предизвика вълна от негативни коментари по адрес на талисмана на "гаучосите" Лионел Меси. Футболните фенове бързо-бързо "се изсипаха" в социалните мрежи, за да критикуват Лионел Меси за слабата му игра.

Бонуси за Световно! 1500 х 50 лв. Всеки ден и 500 лв. Cashback

Нападателят на Пари Сен Жермен все пак вкара в двубоя, откривайки резултата за Аржентина от дузпа след само 10 минути игра. Трябва да се отчете, че късметът липсваше за южноамериканците, след като през първото полувреме три други гола бяха отменени поради засада.

Въпреки всички очаквания, Саудитска Арабия вкара два гола в рамките на осем минути в сблъсъка от група C. Салех Ал-Шехри изравни, а след това далечен удар на Салем Ал-Даусари хвърли в екстаз повече от 40000 привърженици на Саудитска Арабия на стадион "Лусаил".

"Меси се провали за пореден път. Няма шанс да спечели Световното", "Няма друг играч, който да се проваля по този върховен начин всеки път. Какъв загубеняк!" и "Аржентина е най-надцененият отбор на това първенство, и това се доказа в този мач" бяха само част от хейт коментарите към "гаучосите" и суперзвездата на световния футбол.

Меси: Сега трябва да покажем, че сме истински отбор

Саудитите направиха засада на Меси и компания (ВИДЕО)

Скалони: Гледаме напред към оставащите два мача, които трябва да спечелим