За 28 минути Йович вкара повече голове за Фиорентина, отколкото за 3 години в Реал (ВИДЕО)

Сръбският нападател Лука Йович направи страхотен дебют за Фиорентина, след като избяга от кошмара си Реал Мадрид.

В началото на този месец Йович премина при „виолетовите“, а още в първата контрола „полетя“. Той реализира 4 гола за 28 минути във вратата на Реал Виченца за крайния успех със 7:0.

Интересното е, че това са повече попадения, отколкото Йович успя да постигне за цели три години игра в Реал.

Той пристигна на „Сантяго Бернабеу“ от Айнтрахт за сумата от 61,5 млн. евро и успя да вкара само три попадения в 51 мача.

Завръщането на Йович в Германия също не успя да съживи нападателя, който отбеляза 4 гола в 18 мача.

Фиорентина привлече Йович за заместник на Душан Влахович, който премина в Ювентус през януари.