Украинският футболист Михайло Мудрик все още не е показал нищо, откакто пристигна в Челси от Шахтьор с трансфер на стойност около 80 милиона евро, а сега е в центъра на вниманието за нещата извън терена. Причината е, че се твърди, че се е влюбил в рускинята Виолета Берта, за което търпи много критики в страната си – разбира се заради войната, започнала през февруари 2022 г.
Мудрик коментира публикацията на Виолета в Instagram, което накара феновете да го хванат в крачка и въпреки че първоначално изглежда, че рускинята го „игнорира“, изглежда има нещо повече от това.
Мудрик изтри всички публикации свързани с красивата Виолета.
Ако имат връзка, двамата засега се опитват да я прикрият, защото е ясно, че Мудрик би предизвикал бурни реакции в Украйна, тъй като излиза с рускиня. Някои дори стигнаха дотам, че забелязаха, че двамата са на едни и същи места.
Талантливият украински футболист, който вкара два пъти за Челси този сезон, беше критикуван преди това за начина си на живот извън терена и прекомерното използване на фитнес залата.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS