Последната контрола на Реал Мадрид бе срещу Рома. Резултатът в редовното време бе 2:2 и се стигна до дузпи, след които Рома излезе победител от срещата при резултат 5:4.
След този двубой треньорът на "белия балет" Зинедин Зидан коментира случилото се и дали отборът е готов за новия сезон.
Според французина всичко може да се случи до края на трансферния прозорец.
"Имаме отбора, който имаме, но в последните три седмици може всичко да се случи. Искаме да имаме страхотен сезон и трябва да сме готови да играем в събота, нищо повече", заяви Зидан.
Наставникът на Реал Мадрид коментира и ситуацията с Гарет Бейл и Хамес Родригес. "Хамес и Бейл са играчи на клуба. Разчитам на тях на 100 процента, но всичко може да се случи", уточни Зинедин Зидан.
В Италия схемата на игра бе различна за испанския гранд и тази тема също не бе пропусната. "Нямахме 5-ма защитници, не бе това идеята", обясни треньорът. "Имахме 3-ма защитници с две крила".
"Мина много добре. Ще променим нещата, защото разполагаме с много играчи, които могат да играят по различен начин на различни позиции", завърши френският специалист.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS