Звездата на Лион Усем Ауар призна, че не чувства разочарование от факта, че не премина в Арсенал. Френският тим искаше между 50 и 60 милиона евро за своя играч, но „топчиите” отказаха да платят тази сума. Вместо това те предпочетоха да привлекат Томас Партей в последния ден на трансферния прозорец за 45 милиона паунда.
"Запитах се всички важни въпроси, разбира се. Искам да направим добър сезон и да вземем всички онези точки, които пропуснахме през миналия сезон. Така че ще се опитаме да направим това, да се върнем на върха във Франция", заяви той.
"Дали съм разочарован? Точно обратното, аз съм си вкъщи, в клубът, който обичам, със семейството и приятелите си. Така че имам всичко важно, което да ми даде мотивация да направя един добър сезон и да върнем Лион на първите места", коментира Ауар.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS