Агентът на Хосе Кордоба – Едгардо Кал потвърди, че към футболиста на Левски е имало интерес от страна на руския Сочи, но не и конкретна оферта.
Кал говори пред руския сайт euro-football.ru. По думите му „сините“ са били категорични, че не желаят да се разделят с панамеца и от Сочи не са сметнали за нужно да изпращат оферта.
„Няколко клуба от Русия го следят от миналото лято. През зимата също имаше интерес, но не и оферта“, каза агентът. Твърдението му е в противоречие с ръководството на Левски, според което клубът е получил доста сериозна оферта за своя футболист, но е решил да я откаже, докато се чакаше сделката с Юнайтед Груп.
„От Левски показаха, че не смятат да се разделят с играча до лятото и дадоха да се разбере, че няма смисъл да им отправят оферта. Ще видим какво ще се случи през лятото“, добави агентът на Кордоба и остави вратата отворена за изходящ трансфер през летния трансферен прозорец.
Съпругата на Гунди дари пари за погасяването на дълга на Левски към НАП
Ивков показа оферти за Краев и Кордоба и каза, че чувства дните си в Левски за преброени
Димитров: Има рискове, но чак фалит на Левски не вярвам, няма неизплатени лицензионни задължения
Левски получил оферта за 2,5 млн. за Кордоба от руски клуб, близък до Путин
Наско Сираков: Левски е най-живият клуб в България
Левски получил оферта за 2,5 млн. за Кордоба от руски клуб, близък до Путин
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS