Жил Висенте и Каза Пиа завършиха при равенство 1:1 в мач от шестия кръг на португалската Примейра лига. Българският национал Андриан Краев пък изигра втори цял двубой за „гъските“, откакто премина в елитния португалски тим през лятото.

Жил Висенте успя да поведе в 43-ата минута, когато аванс на домакините даде Каня Фуджимото. Каза Пиа обаче се добра до равенството, след като влезлият като резерва Касиано бе точен от дузпа, която „гъските“ получиха в 85-ата минута на срещата.

Каза Пиа вече има 7 точки в актива си, заемайки 11-о място във временното класиране, докато Жил Висенте е девети със същия точков актив, но с по-добра голова разлика.

Следващия двубой за Адриан Краев и Каза Пиа е на 28 септември, когато тимът посреща Витория Гимараеш.