Старши треньорът на Септември София - Христо Арангелов, сподели мнението си след равенството 1:1 срещу Локомотив София като гост в „Надежда“. Той остана доволен от играта на своя тим след 15-ата минута.

+1 за Септември от „Надежда“ срещу Локомотив София - битката на дъното става жестока

„С оглед на показаното, можем да сме разочаровани. Влязохме лошо в мача, допуснахме ранен гол. Имахме минути в началото, в които не седяхме добре“, започна наставникът на Септември София.

„След 15-ата минута всичко си дойде на мястото. Опитахме да доминираме, да пресираме и сме малко разочаровани. Във всеки един мач се стремим да надграждаме, в някои мачове се получава, това е пътят“, добави той.

„С всеки един мач подобряваме и самата игра като контрол на топката, като седене високо на терена, мисля, че се получават нещата. Трябва да надграждаме във всеки един мач, може и да не е достатъчна играта от днес“, завърши Арангелов.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS