Реал Мадрид записа второ поредно поражение в Ла Лига, след като загуби от Хетафе на “Сантиаго Бернабеу” с 0:1.

Не за първи път този сезон, малко преди последния съдийски сигнал, се чуха силни освирквания към играчите и скандирания, призоваващи президента Флорентино Перес да подаде оставка, преди да бъдат заглушени от силна музика, гърмяща от високоговорителите на стадиона.

Арбелоа: Аз съм виновен за тази загуба

Чаби Алонсо беше уволнен на 12-и януари след загуба от Барселона на финала за Суперкупата на Испания. Натискът около позицията му нарасна, след като серия от лоши резултати остави “кралете” на четири точки от каталунците в Ла Лига. Реал сега се намира в същото положение и петъчното гостуване на Селта ще бъде още един труден мач.

Винисиус пак се замеси в скандал (ВИДЕО)

Последният път, когато Реал Мадрид загуби три пъти подред в Ла Лига, беше през октомври 2018-а година. 

Арбелоа беше обявен за наследника на Алонсо, защото е високо ценен в клуба - въпреки липсата му на опит на елитно ниво. Клубът не обяви официално за какъв срок е договорът му, въпреки че източници на The Athletic, близки до мениджъра, твърдят, че контрактът е до юни 2027-а.

Удар за Реал Мадрид и Бразилия: Родриго аут до края на сезона

Той е ръководил тима в 12 мача, в които мадридчани са допуснали 4 поражения, влючително отпадане от Албасете за Купата на Краля. Ясно е, че позицията на Арбелоа ще бъде в сериозна опасност, ако тази лоша серия продължи.

След пристигането му различни източници съобщиха, че атмосферата в съблекалнята се е подобрила. Винисиус Жуниор беше един от играчите, които се подобриха. През последния месец обаче това не е така и Арбелоа няма пълната подкрепа на отбора, пише The Athletic.

Родриго: Един от най-лошите дни в живота ми

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS