Олимпийските игри в Париж са в разгара си, а с dsport може да следите дневното представяне на българските атлети във френската столица.

Днешният ден ще ни предложи сериозно българско участие.

11:00 часа Боряна Калейн и Стиляна Николова с добър старт в квалификациите (обновява се)

11:47 часа - Състезаващата се за България Кимиа Алиазаде стартира с нелепа загуба турнира по таекуондо

12:56 часа - Магомед Рамазанов победи канадеца Робърт Мур с технически туш и се класира за 1/4-финалите в турнира по борба в категория до 86 кг. в свободния стил

14:15 часаНяма прошка! Рамазанов тушира узбек и е на 1/2-финал на Олимпийските игри

15:25 часа - Тодор Михалев завърши на 17-о място в квалификацията по фехтовка в модерния петобой.

16:00 часа - Боряна Калейн влезе във финала на олимпийския турнир по художествена гимнастика, но Стилияна Николова не успя да се пребори да влезе в топ 10 след грешки на бухалки и лента.

19:29 часа - Магомед Рамазанов победи Арън Брукс от САЩ в 1/2-финална схватка от турнира по борба свободен стил в категория до 86 кг. и стигна до финала в категорията!

20:30 часа -  Божидар Андреев донесе бронзов медал на България в категория до 73 кг. в надпреварата по вдигане на тежести.

21:06 - Кимиа Ализаде също спечели бронзово отличие за България в таекуондото в категория до 57 килограма.

21:30 часа - Семен Новиков стигна до златния медал в категория до 87 кг. в класическия стил!

22:46 часа -  Хавиер Ибанес донесе трето бронзово отличие на България от днешния ден.