Ботев Пловдив преговаря с хърватски полузащитник, научи dsport. Става въпрос за Дамир Крайлах, който в момента е част от американския Солт Лейк.
33-годишния халф има договор с отбора от МЛС до края на 2022-а година. Крайлах е играл още за Унион Берлин и хърватския Риека.
За Солт Лейк той има общо 135 мача, в които е вкарал 48 гола и е подал за 18.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

