Ботев Пловдив преговаря с хърватски полузащитник, научи dsport. Става въпрос за Дамир Крайлах, който в момента е част от американския Солт Лейк. 

33-годишния халф има договор с отбора от МЛС до края на 2022-а година. Крайлах е играл още за Унион Берлин и хърватския Риека. 

За Солт Лейк той има общо 135 мача, в които е вкарал 48 гола и е подал за 18. 

Ботев Пловдив официално представи нов защитник

Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS