ЦСКА 1948 победи Академика Клинчени в приятелски мач

ЦСКА 1948 надигра румънския Академика Клинчени с 1:0 в контролен мач, игран в Банско. Единственото попадение в срещата отбеляза Ангел Бастунов, който бе точен от дузпа в 68-ата минута. Това бе първа победа на тима Тодор Киселичков в предсезонната му подготовка.

Още един си тръгна от ЦСКА 1948

Двата отбора направиха равностоен мач и логично разликата в резултата е само един гол. Нелош мач за румънците направи халфът Асен Чандъров. Въпреки това натискът на „червените“ даде резултата и в средата на второто полувреме. Тогава Михаил Минков бе фаулиран в наказателното поле, а при 11-метровия наказателен удар Ангел Бастунов не сгреши и така донесе победата на своя отбор.

В предходните си контроли ЦСКА 1948 загуби от Славия, Черно море и Шкендия.